CZAK CZAK CZAK CZAK CZAK

Komfortowe Materace i Łóżka M&K Foam Koło Częstochowa

 

 Sufity napinane

Sufity napinane Alteza to nowoczesne i ekonomiczne wykończenie każdego rodzaju wnętrza. Doskonale sprawdzają się zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i lokalach użyteczności publicznej. Innowacyjna technologia umożliwia nadanie każdemu wnętrzu unikatowego i niepowtarzalnego wyglądu. W odróżnieniu od tradycyjnych sufitów podwieszanych, pozwalają one na całkowitą dowolność nie tylko w doborze koloru czy faktury, ale również kształtu sufitu.
Nowatorski system montażu sprawia, że poza walorami estetycznymi mogą też pełnić funkcję ochronną (np. przed zalaniem). Niska cena w połączeniu z szeroką paletą możliwości aranżacji wnętrz to powody, dla których sufity napinane Alteza są coraz częściej wybierane przez projektantów, architektów i wykonawców, jako doskonałe wykończenie każdego wnętrza. Dotyczy to zarówno nowych budynków, jak i tych remontowanych.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Sufit napinany jest bardzo lekki, co nie powoduje obciążenia istniejącego stropu. Za jego pomocą można obniżać wysokie pomieszczenia, a w przypadku niskich pomieszczeń, stosując folie z lustrzanym odbiciem, wizualnie powiększyć je, nie tracąc cennej przestrzeni. Sufit napinany nie powoduje obniżenia pomieszczeń, gdyż montowany jest na profilach przysufitowych o wysokości ok. 30 mm. W suficie napinanym można montować praktycznie wszystkie rodzaje oświetlenia tradycyjnego i niekonwencjonalnego (LED, światłowód) oraz podświetlać go w całości od góry. W suficie napinanym można również montować systemy wentylacji i nawiewu.
Sufit napinany jest odporny na przenoszenie drgań. Jest antyelektrostatyczny, co oznacza, że nie przyciąga drobin kurzu i innych zanieczyszczeń. Sufit napinany jest wodoodporny. Chroni pomieszczenie przed zalaniem z góry (wytrzymuje ciężar ok 120 litrów na 1 m.kw.) oraz stanowi ochronę przeciwwilgociową. Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, sufit można umyć za pomocą wody i mikrofibry, ewentualnie płynami do szyb na bazie alkoholu.

Nasze wyroby są znakowane aby potwierdzić ich oryginalność, wysoką jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Ciągle prowadzimy nowe certyfikacje na nasze produkty aby sprostać wymaganiom naszych klientów w każdej możliwej przestrzeni komercyjnej czy prywatnej.